Lekcja na sportowo

Trening umysłu warto, a nawet trzeba od czasu do czasu, zastąpić innym rodzajem ćwiczeń. Aktywność fizyczna jest równie ważna od tej, z którą na co dzień mamy do czynienia w szkolnych ławkach. Dlatego 20 listopada uczniowie klas II i III gimnazjum pod opieką pań Beaty Ciećkiewicz i Edyty Tuszyńskiej udali się na lodowisko do Dębicy. Podczas wyjazdu uczniowie mogli doskonalić swoje łyżwiarskie umiejętności, oderwać się od trudów codziennej nauki i spędzić miło czas. Wycieczka przebiegła przyjaznej atmosferze. Uczniowie wrócili do swoich obowiązków z nowymi siłami i planami kolejnej wizyty na lodowisku.

Poprawiony (wtorek, 21 listopada 2017 22:20)

Twoje IP: 54.221.136.62
14 grudnia 2017