Pijemy soki

Dzieci z Zerówki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się między innymi prawidłowo odżywiać. Każde dziecko rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców oraz warzyw. Z myślą o  witaminkach, postanowiliśmy zrobić sok. Dzieci przyniosły obrane ze skórki marchewki, mandarynki i jabłka. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku- sokowirówką , jego  działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa. Pozostało tylko wrzucenie składników do maszyny i sok gotowy! Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez dodatku cukru i bez konserwantów.

Poprawiony (czwartek, 14 grudnia 2017 18:22)

Aktualnie: gości 64,
botów 2 połączonych