Przedszkolne Kino

W dniu 15.02.2018r. odbyło się PRZEDSZKOLNE KINO. Została wyświetlona bajka pt. "Franklin - przepowiada pogodę" i  "Lekcje tańca Franklina" Wszystko dzięki nowo zakupionemu projektorowi i ekranowi. Piękna i pełna ciepła, animowana opowieść sprawiła, że zarówno najstarsze, jak i najmłodsze  przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem  śledziły przygody Franklina. Duży ekran, zaciemnienie i odpowiednie nagłośnienie sprawiły, że wszystkie dzieci czuły się jak w prawdziwej sali kinowej. Dzieci zajadały smaczny popcorn, a po seansie rysowały najlepsze sceny z życia Franklina.

Poprawiony (czwartek, 15 lutego 2018 20:40)

Aktualnie: gości 39,
botów 2 połączonych