Kiermasz Wielkanocny

W dniach 26 - 28 marca 2018r. w naszej szkole tradycyjnie wolontariusze przygotowali stół kiermaszowy, na którym można było zakupić przepiękne ozdoby wielkanocne: zajączki, baranki, kwiaty, pisanki, koszyki i wiele innych rękodzieł pieczołowicie przygotowanych przez wszystkich uczniów szkoły i ich rodziny. Gorąco dziękujemy za włączenie się w to przedsięwzięcie rodzicom i uczniom. Tegoroczny dochód ze sprzedaży przeznaczymy na wsparcie działalności Domowego Hospicjum im. Jana Pawła II w Dębicy w ramach Pól Nadziei. Serdecznie dziękujemy też Paniom, które podarowały na stół kiermaszowy domowe wypieki: pani Lucynie Rybskiej, pani Beacie Kłusek, pani Monice Kołodziejskiej. Dziękujemy!!!

Poprawiony (wtorek, 03 kwietnia 2018 20:02)

Twoje IP: 54.92.164.184
24 września 2018