"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Zajęcia w czasie ferii

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć zaplanowanych na tegoroczne ferie zimowe.

Więcej…

 

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI

W dniu 30 stycznia 2015 r. o godzinie  17.00 odbędzie się  spotkanie informacyjne  w poszczególnych klasach:

- Klasa O -  sala nr 2

- Klasa I - sala nr 3

- Klasa II -  sala nr 4

- Klasa III - sala nr 8

- Klasa IV - sala nr 18

- Klasa V -  sala nr 15

- Klasa VI  - sala nr 16

- Klasa I Gimnazjum- sala nr 14

- Klasa II  Gimnazjum - sala nr 17

- Klasa III Gimnazjum - sala nr 13

HARMONOGRAM  SPOTKANIA

- Spotkanie z wychowawcą klasy- informacje o ocenach końcowosemestralnych z przedmiotów i ocenie z zachowania ucznia

- Spotkanie z dyrektorem szkoły

 

"Kochamy Was, kochamy całym sercem!"

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22.01.2015 r. w Szkole Podstawowej w Stobiernej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla licznie przybyłych dostojnych gości przygotowano piękny program artystyczny, na który złożył się montaż słowno - muzyczny w wykonaniu dzieci

z klas O-II oraz Jasełka przedstawione przez uczniów klasy III szkoły podstawowej, wzbogacone wspólnym śpiewem kolęd z udziałem uczennic klasy IV i V.  Program artystyczny zakończył taniec dzieci z oddziału przedszkolnego oraz występ uczennicy kl. III gimnazjum Wiktorii Kosińskiej. Serdeczne życzenia skierowane przez panią Dyrektor były wyrazem wielkiej wdzięczności za trud włożony w wychowanie wnuków. Najważniejsze z nich to oczywiście zdrowie, długie lata życia  oraz pociecha z wnuków. Babcie i dziadkowie zostali także obdarowani życzeniami i wyściskani przez swoje pociechy, spontanicznie wyrażające miłość, radość z ich obecności w szkole. Na ich twarzach  można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Miłym zakończeniem spotkania był wspólny słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Powiatowy Konkurs Szopek

W Galerii Sztuki MOK w Dębicy miał miejsce finał IX-go Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. W Konkursie naszą szkołę a zarazem gminę reprezentowały prace dziewcząt z gimnazjum: Natalii Skórskiej, Kingi Ćwik i Wiktorii Kosińskiej. Ich szopki nie zdobyły głównych nagród, jednak już sam udział w finale powiatowym Konkursu był wielkim wyróżnieniem. Gratulujemy naszym uczennicom i zachęcamy innych do pójścia w ich ślady w kolejnej edycji Konkursu.

 

VII Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

 

ADOPTOWALIŚMY SZKOŁĘ W KAMERUNIE

Dzięki listopadowej akcji Szkolnego Klubu Wolontariusza, polegającej na zorganizowaniu kiermaszu samodzielnie pieczonych słodkości, udało się zebrać 100 zł., które przekazaliśmy na konto fundacji humanitarnej Redemptoris Missio. W ten sposób zaadoptowaliśmy jedną z ubogich  szkół w Kamerunie. To kwota, która w całości została przekazana tej szkole. W zobowiązaniu adopcyjnym zobowiązaliśmy się  na wsparcie tej placówki również w przyszłości i postaramy się dotrzymać obietnicy.

A pierwsze wieści  od zaprzyjaźnionej szkoły i Siostry Alicji - ich opiekunki już do nas dotarły.

Więcej…

 

23 Finał WOŚP w Stobiernej

Oj działo się działo !!!!!!!

Było głośno, było radośnie, pobiliśmy rekord zarówno w szkole jak i na stoku. Całą akcję na rzecz WOŚP rozpoczęliśmy w szkole już od 5 stycznia i trwała ona  przez cały tydzień. Młodzież stanęła na wysokości zadania angażując się w akcję zbiórki pieniędzy, pochodzących ze sprzedaży serduszek, ciast i ciasteczek oraz gofrów. Kwota, która została przekazana podczas XXIII Finału WOŚP to 368 złotych 90 groszy. 11 stycznia na Stoku, w obiektach Centrum Edukacji Ekologicznej zgromadzili się mieszkańcy naszej miejscowości. Przybyli goście, zagrał Zespół instrumentalno-wokalny Estrado, wystąpili uczniowie naszej szkoły i odbyły się licytacje, wszystko po to aby wspomóc Wielką Akcję Jurka Owsiaka. Miłą niespodzianką dla naszej szkoły było przekazanie przez Prezesa Ruchu Integracji Społecznej p. Wiesława Kani niezwykłej piłki, wylicytowanej za 500 złotych. Piłka z autografami siatkarzy Asseco Resovi trafiła w nasze ręce z czego jesteśmy  bardzo dumni, tym bardziej, że jesteśmy wielkimi fanami rzeszowskiej drużyny. Firma Olimp Laboratories wylicytowała tort za 2000 złotych, który podarowała wszystkim uczestnikom Wielkiej Imprezy na Stoku.  O godzinie 17.30 Impreza zakończyła się Światełkiem do Nieba w postaci sztucznych ogni, przy dźwiękach muzyki Jeana Michela Jarra. Wielką Orkiestrę na Stoku poprowadzili p. Elżbieta Ciemiorek i p. Tomasz Świerczek.

Kliknij, aby obejrzeć film:

http://youtu.be/4SJN_OEYCNU

 

WOŚP po raz 23

 

Nowe inwestycje w naszej szkole

Nasza szkolna infrastruktura została wzbogacona pod koniec b.r. o dwie ważne inwestycje. Pierwszą z nich była wymiana kotła centralnego ogrzewania w istniejącej kotłowni gazowej wraz z modernizacją instalacji elektrycznej do sterowania nim. Zainstalowany Kocioł kondensacyjny ecoTEC plus Vaillant charakteryzuje się najwyższą sprawnością średnioroczną  dzięki odzyskiwaniu ciepła kondensacji pary wodnej ze spalin.Całkowity koszt realizacji tego zadania wyniósł 55 tys. zł.  Inwestycja ta została sfinansowana z funduszu Gminy Dębica i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Przy Zespole  Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej powstał także plac zabaw. Koszt inwestycji wyniósł 46 080,15 zł. Został on pokryty ze środków własnych Gminy Dębica w kwocie 38 780,10zł. natomiast ze środków  Funduszu Sołeckiego wsi Stobierna w kwocie 4 846,20zł. W roku 2015 zostanie przekazana na w/w zadanie kwota 2453,85zł. z Funduszu Sołeckiego. Wykonawcą placu zabaw było  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "APIS" Jadwiga Oziębło z Jarosławia. W ramach inwestycji opracowana została dokumentacja techniczna oraz zamontowano  następujące urządzenia: huśtawkę podwójną ramieniową dwuosobową, domek z dwoma zjeżdżalniami, karuzelę talerzową z siedziskami, piaskownicę 4-boczną drewnianą oraz dwa sprężynowce typu:  "koń"  i "motor". Ponadto plac zabaw został częściowo ogrodzony i wyposażony w dwie ławki parkowe, kosze na śmieci oraz tablicę z regulaminem. Odbiór  nowej inwestycji nastąpił w  dniu 17 grudnia 2014r.

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj97
mod_vvisit_counterWczoraj207
mod_vvisit_counterTydzień304
mod_vvisit_counterp. tydzień1278
mod_vvisit_counterMiesiąc3537
mod_vvisit_counterp. miesiąc18067
mod_vvisit_counterWszystkich524959

Aktualnie: gości 5 połączonych
Twoje IP: 54.87.149.24
 , 
27 stycznia 2015
Redaktor strony: Tomasz ?wierczek
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u