"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Życzenia na Boże Narodzenie

W Noc Bożego Narodzenia podzielmy się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia... Niech czas Bożego Narodzenia upłynie w atmosferze miłości i ciepła, a nadchodzący Nowy Rok spełni wszelkie oczekiwania i będzie pełen szczęśliwych dni

Dyrektor, Rada Pedagogiczna,

Pracownicy oraz Uczniowie

Zespołu Szkół im. Jana Pawła II

w Stobiernej

 

Bóg się rodzi...

 

Eliminacje Gminne do IX Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

We wtorek 16 grudnia 2014r. zostały ogłoszone wyniki Eliminacji Gminnych do IX Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, których organizatorem było Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Wielki sukces odniosły uczennice naszego gimnazjum, których prace zostały wysoko ocenione przez jurorów, bowiem szopka wykonana przez  Kingę Ćwik i Natalię Skórską z kl. I zajęła I miejsce, zaś II miejsce uzyskała praca Wiktorii Kosińskiej z kl. III. Serdecznie gratulujemy!

 

Hej kolęda, kolęda!

16 grudnia 2014r. w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbyły się Eliminacje Gminne do V Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek zorganizowane przez Centrum Kultury i Bibliotek  Gminy Dębica. Spośród solistek reprezentujących naszą szkołę najlepsze osiągnięcie uzyskała Gabrysia Pyskaty z kl. IV zajmując III miejsce w kategorii szkół podstawowych kl. IV - VI.

 

Ciągle gramy w Drużynie Szlachetnej Paczki!!!

W tym roku wspólnie z ZS w Nagawczynie przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę. Jak co roku zadziwia nas bezinteresowność i zaangażowanie całych rodzin Stobiernej, którzy ofiarnie włączają się  w tworzenie tego świątecznego podarunku. Tym razem paczkę organizowaliśmy dla rodziny pani Danuty samotnie wychowującej syna i opiekującej się obłożnie chorą matką. Rodzina zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi i finansowymi.

Otrzymaliśmy już informację zwrotną z doręczenia paczek do tej rodziny. Pani Danuta z niedowierzaniem patrzyła na to jak wiele paczek wnoszą wolontariusze do jej domu. Pytała, czy to na pewno wszystko dla niej. Nie spodziewała się, że otrzymają tak wiele żywności, środków czystości,  przypraw kuchennych, patelnie, pościel i koc. Kacper najbardziej cieszył się z kurtki i bluz, które są na niego dosłownie idealne oraz książek i filmów!

Wolontariuszka Stowarzyszenia "Wiosna" Katarzyna Miąsik  ze swojej strony bardzo dziękowała Pani Ewie Strózik, Pani Alicji Jasińskiej oraz nauczycielom, pracownikom i uczniom Zespołu Szkół w Stobiernej i Zespołu Szkół w Nagawczynie. Była  pod ogromnym wrażeniem zaangażowania w przygotowanie paczki, oraz tego, że zdecydowaliśmy się przywieźć paczkę do Mielca! Rodzina jest wdzięczna za tyle prezentów i niespodzianek. Dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki dla nich.

 

Kolejny sukces Żanety

W dniu 9 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Górze Motycznej odbył się finał konkursu pt. "Najświętsza Maryja Panna z Zawady". Honorowy patronat objął nad nim kustosz zawadzkiego   sanktuarium,  ksiądz Józef Książek. W konkursie wzięło  udział 11 szkół z powiatu dębickiego. Naszą placówkę reprezentowała uczennica  kl. II gimnazjum, Żaneta Szymaszek. Miło nam poinformować, że Żaneta zajęła III miejsce. Gratulujemy.

 

Podsumowanie Projektu "Zwierzęta w naszym życiu i ich prawa"

10.12.2014 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Anny Pondo brali udział w uroczystym zakończeniu i podsumowaniu projektu "Zwierzęta w naszym życiu i ich prawa" w ramach programu Akademia Aktywnych Obywateli Podkarpackie Inicjatywy Lokalne, które odbyło się w ZS w Nagawczynie. Uroczystość uświetnili goście i sympatycy Klubu Miłośników Zwierząt "Azorkowo" Pan Paweł Ochab radny Miasta Dębica, członek Stowarzyszenia Dębickiego Klubu Biznesu, Pan Marek Mikrut kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa UG w Dębicy oraz Pani Małgorzata Godek dyrektor ZS w Nagawczynie, opiekunowie i koordynatorzy KMZ "Azorkowo" ze szkół Gminy Dębica. Spotkanie rozpoczęło się prezentacją filmu przygotowanego przez członków KMZ "Azorkowo" pt. "Zwierzęcy bohaterowie" dokumentującego pracę dzieci w przytulisku dla psów w Zawadzie. Najważniejszą częścią imprezy było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Prawa zwierząt". Miło nam poinformować, że nasz uczeń Krystian Szymaszek otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Konkurs szopek

Prezentujemy poniżej kilka szopek wykonanych przez uczniów i ich rodziców na tegoroczny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

 

Mikołajkowe zawody pływackie

W dniach 27.11 i 5.12 dzieci z klas II, III i IV brały udział w zawodach pływackich na basenie rekreacyjno-turystycznym "NEMO" w Pustkowie Osiedlu. Dzieci nie przywiozły żadnego medalu ale do podium dużo nie brakowało. Wszyscy dostali dyplomy za udział i zadowoleni wrócili do szkoły. Opiekę nad dziećmi sprawowała pani Jolanta Depa.

Uczestnicy zawodów:

kl. II - Martyna Kliś, Dominik Nykiel

kl. III - Wiktoria Świątek, Bartosz Mormol

kl. IV - Patrycja Szaraniec, Kacper Kliś

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj20
mod_vvisit_counterWczoraj137
mod_vvisit_counterTydzień671
mod_vvisit_counterp. tydzień15266
mod_vvisit_counterMiesiąc16914
mod_vvisit_counterp. miesiąc4306
mod_vvisit_counterWszystkich520269

Aktualnie: gości 1 połączonych
Twoje IP: 54.87.134.127
 , 
20 grudnia 2014
Redaktor strony: Tomasz ?wierczek
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u