"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Życzenia Świąteczne

"Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek."

Życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych składają:

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Społeczność Uczniowska

Zespołu Szkół im. Jana Pawła II

w Stobiernej


 

Akademia Wielkanocna

 

Wiosenne sprzątanie w Stobiernej

Uczniowie naszej szkoły jak co roku przystąpili do wiosennych porządków w Stobiernej. Akcja odbywała się w dniach 11.03-20.03.2015 r. Uczniowie zaopatrzeni w worki i rękawice pod opieką wychowawców wyruszyli w teren. Każda klasa sprzątała przydzielony jej wcześniej obszar:

Więcej…

 

Żaneta w finale ogólnopolskim!

W dniu 5.03.2015 r. w Rzeszowie odbył się  wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu "Papież Słowianin". Jego organizatorem jest Łódzki Kurator Oświaty. Uczennica naszego gimnazjum - Żaneta Szymaszek znalazła się wśród jego uczestników. Na etapie szkolnym przygotowała pracę pisemną na wybrany przez siebie temat dotyczący nauczania Jana Pawła II. Następnie komisja spośród nadesłanych  prac wyłoniła 50 najlepszych, wśród nich było wypracowanie naszej uczennicy. Na etapie wojewódzkim zadaniem uczestników było rozwiązanie testu dotyczącego pontyfikatu Jana Pawła II. Nasza gimnazjalistka poradziła sobie z nim znakomicie. Miło nam poinformować, że Żaneta zajęła II miejsce w województwie i tym samym zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się 18 maja w Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

I Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w X Rocznicę Śmierci na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustowie - Osiedlu

2 kwietnia br. będziemy obchodzić X rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica, Firma Sparta-Mielec oraz Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej - Mielec przy współpracy z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespołem Szkół w Stobiernej oraz Zespołem Szkół w Brzeźnicy organizują I Memoriału Pływackiego im. Jana Pawła II w X Rocznicę Śmierci, który odbędzie się na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu.


Więcej…

 

Wiosenna wizyta w przytulisku

25 marca grupa uczniów pod opieką pani Anny Pondo udała się do przytuliska w Zawadzie. Na miejscu przywitali nas wolontariusze z ZS w Nagawczynie na czele z panią Agatą Wiater. Uczniowie ochoczo przystąpili do pracy. Wysprzątali kojce, nakarmili pieski ale oczywiście największą atrakcję stanowił spacer z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. W czasie naszej wizyty jeden z piesków został adoptowany, inne wciąż czekają na nowy dom. Wszyscy wolontariusze wrócili zadowoleni i chętni do dalszej pracy na rzecz przytuliska.

 

Dni Otwarte w dębickich szkołach średnich

Uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w Dniach Otwartych dębickich szkół średnich. Odwiedzili popularnego "Kwiatka" czyli ZS Nr 2 im. E. Kwiatkowskiego i "Ekonomik" - ZSE im. J. Korczaka. W obydwu szkołach uczniowie mogli bliżej zapoznać się propozycjami, jakie szkoły ponadgimnazjalne wysuwają w kierunku przyszłych absolwentów gimnazjum. Starsi koledzy prezentowali swój dorobek i umiejętności zdobywane w trakcie nauki, zaś dyrektorzy i nauczyciele dokonywali charakterystyki poszczególnych profili klasowych, zwracając przy tym uwagę na perspektywy znalezienia pracy po ich ukończeniu. Nasi gimnazjaliści brali także udział w różnych konkursach, a nawet mogli sprawdzić swoje predyspozycje strzeleckie. Mamy nadzieję, że te wizyty pomogą w prawidłowym wyborze przyszłej szkoły i zawodu.

 

II miejsce naszej szkoły w Konkursie "Wielkanocne dekoracje"

W niedzielę, 15 marca 2015 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie odbyło się wydarzenie kulturalne pod nazwą "Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica", które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Gminy Dębica.

Prezentowały się Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębica, które przygotowały regionalne specjały świąteczne. Na stołach królowały babki piaskowe, mazurki, pasztety oraz wiele innych potraw tradycyjnie kojarzonych ze Świętami Wielkiej Nocy, których smak mogli ocenić również uczestnicy imprezy. Natomiast uczniowie 13 Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica przygotowali przepiękne świąteczne dekoracje: palmy, jajka, baranki, zajączki, kurczaczki, kartki świąteczne itp. Spotkanie uświetnił występ Zespołu Śpiewaczego "Podgrodzianie". Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przeprowadzony został Quiz tematycznie powiązany z wiosną i Świętami.

Więcej…

 

Ozdoby stołu Wielkanocnego

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów biorących w szkolnym konkursie na najpiękniejsze ozdoby stołu Wielkanocnego. Komisja konkursowa oceni stoły Wielkanocne poszczególnych klas, a wyniki zostaną ogłoszone w czasie Akademii 30 marca.

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj85
mod_vvisit_counterTydzień319
mod_vvisit_counterp. tydzień650
mod_vvisit_counterMiesiąc86
mod_vvisit_counterp. miesiąc3461
mod_vvisit_counterWszystkich534739

Aktualnie: gości 1 połączonych
Twoje IP: 50.16.98.1
 , 
02 kwietnia 2015
Redaktor strony: Tomasz ?wierczek
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u