"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Wielkanoc

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych szczerze życzą:

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Społeczność Uczniowska

Zespołu Szkół im. Jana Pawła II

w Stobiernej


 

Akademia Wielkanocna

 

 

II GMINNY KONKURS HISTORYCZNY dla uczniów z klas IV - VI pod hasłem: "Gmina Dębica - moja mała ojczyzna - przeszłość i teraźniejszość"


Zapraszamy uczniów klas IV - VI ze szkół z terenu naszej Gminy oraz ich nauczycieli i wychowawców do wzięcia udziału w I GMINNYM KONKURSIE HISTORYCZNYM pod hasłem: "Gmina Dębica - moja mała ojczyzna - przeszłość i teraźniejszość". Poniżej zamieszczamy regulamin Konkursu.

Więcej…

 

Obchody Dnia Ziemi i VI Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

W ramach obchodów Dnia Ziemi, 15 kwietnia w Zespole Szkół w Stobiernej odbył się po raz szósty  Gminny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny: "Przyroda wspólnym domem", zorganizowany przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: B. Porębska - Momola, L. Szczepkowicz i J. Depa. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: plastycznej dla klas I pod hasłem "Wiosna wokół nas" oraz test wiedzy dla klas II i IIISP.

Więcej…

 

9-ta rocznica śmierci Jana Pawła II

W dniu 11 kwietnia w Zespole Szkół w Stobiernej odbył się uroczysty apel z okazji uczczenia 9-tej rocznicy śmierci Jana Pawła II. Apel ten zawierał w swojej treści wspomnienia o papieżu i recytację wierszy Jemu poświęconych. Uroczystość uzupełniona została wykonaniem przez uczniów gazetki szkolnej pt.: "Wędrówką życie Jego było" z reprodukcjami zdjęć z podróży Jana Pawła II i wierszy. Całą uroczystość przygotowali chętni uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

III miejsce w XXIII Przeglądzie Plastyki Obrzędowej Stołów Wielkanocnych

W niedzielę 6 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół im. Wandy Chotomskiej w Pustyni odbył się XXIII Przegląd Plastyki Obrzędowej Stołów Wielkanocnych. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębica zaprezentowały regionalne specjały około świąteczne. Natomiast uczniowie z 13 Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica przygotowali przepiękne świąteczne dekoracje: palmy, jajka, baranki, zajączki, kurczaczki, kartki świąteczne itp. Na stołach KGW królowały babki piaskowe, mazurki, pasztety oraz wiele innych potraw tradycyjnie kojarzonych ze Świętami Wielkiej Nocy, których smak mogli ocenić również uczestnicy imprezy. Największą popularnością cieszył się żurek przygotowany w różnych odsłonach specjalnie na tą okazję. Spotkanie uświetnił występ Zespołu Śpiewaczy "Podgrodzianie", którzy wykonali pieśni wielkopostne. Dla dzieci przeprowadzony został quiz tematyczny powiązany z wiosną, Świętami, w którym padały często zabawne i zaskakujące odpowiedzi.

Więcej…

 

W przytulisku

3 kwietnia grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Anny Pondo wybrała się do przytuliska w Zawadzie. Na miejscu przywitała nas pani Agata Wiater wraz z wolontariuszami z Nagawczyny. Dzieci wspólnie wysprzątały kojce, wymyły miski, nakarmiły oraz wyprowadziły pieski na spacer. Najwięcej ciepłych uczuć wzbudził we wszystkich "Rolando" - szczeniaczek, który przyszedł na świat w przytulisku. Poza tym w przytulisku znajdują się jeszcze inne pieski czekające na adopcję, zamieszczamy ich zdjęcia poniżej

 

I MIEJSCE DANIELA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

7 maja podczas uroczystej gali podsumowującej XIV WOJEWÓDZKĄ BIESIADĘ LITERACKĄ uczeń klasy V naszej szkoły Daniel Gawlik otrzymał dyplom i nagrodę dla laureata I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Literackim, który w tym roku odbył się pod hasłem "Ekologiczny zawrót głowy - środowisko ponad wszystko". Nagrodzona praca Daniela to piękny wiersz o potrzebie codziennej I domowej dbałości o czystość wokół nas. Cieszy fakt, że dostrzeżono jego utwór poetycki spośród wielu ciekawych prac. Z pewnością sukces będzie motywacją dla ucznia do podejmowania kolejnych prób literackich.

Podsumowanie konkursu, w którym Daniel uczestniczył wraz z panią Ewą Strózik, odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy. Poprzedzone było piękną inscenizacją w wykonaniu uczniów kl. I SP nr 12 w Dębicy pod tytułem "Calineczka". Gratulujemy sukcesu.

 

 

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Pożarniczego

Żaneta Szymaszek z klasy I gimnazjum i Aleksandra Miazga z klasy VI wzięły udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Pożarniczego: "Młodzież zapobiega pożarom". Dziewczyny reprezentowały nie tylko naszą szkołę lecz także Gminę, bowiem do powiatu zakwalifikowały się właśnie dzięki sukcesowi w eliminacjach gminnych. Zarówno Żaneta jak i Ola zajęły VI miejsce. Gratulujemy! Konkurs był przeprowadzony w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Dębicy przy ul. E. Kwiatkowskiego.

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj149
mod_vvisit_counterTydzień594
mod_vvisit_counterp. tydzień858
mod_vvisit_counterMiesiąc2054
mod_vvisit_counterp. miesiąc2916
mod_vvisit_counterWszystkich477665

Aktualnie: gości 6 połączonych
Twoje IP: 23.20.149.27
 , 
17 kwietnia 2014
Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u