"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Praca plastyczna Natalii awansowała do etapu powiatowego

Miło nam poinformować, że właśnie rozstrzygnięto gminny etap VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej pod hasłem "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga" i praca naszej uczennicy  Natalii Skórskiej zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych. Organizatorem konkursu jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich. Celem konkursu jest zainteresowanie tematem bezpieczeństwa i poprzez przekaz artystyczny zwrócenie uwagi na zjawiska i sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu oraz nauczyć właściwego zachowania i postępowania już od najmłodszych lat. Życzymy Natalii, aby jej praca plastyczna odniosła sukcesy na kolejnych etapach konkursu.

 

"W krainie utworów Wandy Chotomskiej"

Dnia 24.02.2015r w Zespole Szkół w Zawadzie odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy "W krainie utworów Wandy Chotomskiej". W konkursie brali udział uczniowie klas drugich ze szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały Julia Sikora i Marysia Szela, które przygotowywała wych. pani Bernadetta Porębska-Momola. Dziewczynki wykazały się bardzo dobrą znajomością utworów W. Chotomskiej i zajęły II miejsce w konkursie. Serdecznie im gratulujemy!

 

SZANOWNI RODZICE

Zapisy do szkoły

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Uprzejmie informuję, że zapisy do Oddziału Przedszkolnego i Klasy Pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Stobiernej na rok szkolny 2015/2016 będą prowadzone od 02 marca do 31 marca 2015r.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

NA DZIEŃ OTWARTY DO KLASY O i KLASY III PSP, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 16 MARCA 2015r. W  GODZINACH OD 11.00 - DO 12.00

Zapisy do szkoły

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Informujemy, że zapisy do klasy pierwszej Publicznego Gimnazjum w Stobiernej  na rok szkolny 2015/2016 będą prowadzone zgodnie z zarządzeniem nr 4/2015 Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 4 lutego 2015r. w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej
mgr Bożena Sztogrin

Regulaminy i druki do pobrania w zakładce REKRUTACJA

 

I miejsce Bartka!

W Kompleksie Basenów "Nemo" w Pustkowie Osiedlu odbyły się w dniu 25.02.2015r Gminne Mistrzostwa w Pływaniu klas I-III. I miejsce zdobył Bartosz Mormol z klasy III. Serdecznie gratulujemy! Opiekę w czasie zawodów sprawowała pani J. Depa.

 

Znane postacie w śnieżnej oprawie

Tegoroczny konkurs skierowany był do Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica, oraz do Instytucji / Organizacji z terenu Gminy Dębica oraz Powiatu Dębickiego. 13 drużyn reprezentujących Zespoły Szkół z terenu Gminy Dębica miało za zadanie wykonać portret pani Poseł Krystyny Skowrońskiej metodą mozaiki (wydzieranki) z użyciem kolorowego papieru. Natomiast Drużyny reprezentujące Instytucje/Organizacje: Urząd Miasta Dębica, Urząd Gminy Dębica, Ruch Integracji Społecznej, Radni Gminy Dębica oraz Sołtysi Gminy Dębica wykonywali lodową rzeźbę postaci Pani Poseł. Naszą szkołę reprezentowały uczennice gimnazjum: Wiktoria Kosińska i Kinga Ćwik.

 

Na nartach w Gogołowie

Kliknij, aby obejrzeć film:

http://youtu.be/1sd0S9ZJKC0

 

Uczeń bez uwag

Poniżej zamieszczamy listę uczniów, którzy zachowali "czyste konto" jeśli chodzi o uwagi negatywne w okresie grudnia i stycznia.

Więcej…

 

Rekolekcje Wielkopostne

Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonym poniżej harmonogramem tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych.

Więcej…

 

II miejsce Ani

Dnia 13.02.2015 roku w Publicznym Przedszkolu w Pustyni odbył się  III Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci w wieku przedszkolnym, którego tematem były: "MIASTA, MIASTECZKA, WIOSKI I WSIE" w  utworach W. Chotomskiej. Celem konkursu było rozpowszechnianie wartości poezji wśród dzieci, popularyzowanie twórczości  Wandy Chotomskiej oraz promowanie dzieci utalentowanych. Konkurs odbywał się w dwóch   kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 -letnie oraz 5-6-letnie. Komisja konkursowa dokonując oceny brała pod uwagę dobór wiersza, kulturę słowa( dykcja,emisja głosu), interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Miło nam poinformować, że w konkursie tym w kategorii  dzieci 5-6-letnich wzięła udział Ania Ćwik z oddziału przedszkolnego, która zaprezentowała wiersz pt. "Łazienki " i zdobyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13
mod_vvisit_counterWczoraj104
mod_vvisit_counterTydzień423
mod_vvisit_counterp. tydzień1228
mod_vvisit_counterMiesiąc540
mod_vvisit_counterp. miesiąc5568
mod_vvisit_counterWszystkich531732

Aktualnie: gości 6 połączonych
Twoje IP: 54.161.212.7
 , 
06 marca 2015
Redaktor strony: Tomasz ?wierczek
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u